ORASS HAKKINDA

ORASS Otomasyon kuruluşundan itibaren teknolojiyi yakından takip ederek iyi,farklı ve kaliteli hizmeti sunmak için özenle çalışıyor.

Bilgi,deneyim ve üstün çalışma performansıyla günden güne büyüyen ORASS Otomasyon teknolojinin son noktasındaki ürün ve sistemlerini üstün hizmet anlayışıyla sunarak adından güvenle bahsettiriyor ve bu güvene her zaman layık olmaya çalışıyor.

Global ekonominin büyümesi ve bunun olumlu neticesi olarak ekonominin ve sanayinin büyümesi işletmelerin ve binaların uzaktan kontrol ve denetimlerini gerekli kılmaktadır.

Yükselen hayat standartlarının sonucunda insanların yaşadığı mekanların daha konforlu ve hijyenik olarak tasarlanması ve dizayn edilmesi noktasında otomatik kontrol sistemleri hem bu konforu yaşatabilmek hemde enerjiyi en verimli haliyle kullanabilmek adına zaruri ihtiyaç haline gelmiştir.

ORASS Otomasyon, sistem kurarken yada modernize ederken ihtiyaçlara en iyi cevap verecek şekilde projeyi hazırlarken verimliliği ve ekonomiyi de kesinlikle gözardı etmeden bir bütün oluşturmayı amaçlar.

Tüm yaşam alanlarının güvene ve konfora kavuşturulmasını hedefleyen Orass Otomasyon, yüksek teknoloji ve düşük maliyetli çözümleri ile her yaşam alanına ve her sosyal seviyeye hizmet etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Uzmanlaşmış kadrosu ile güvenlik, elektronik, otomasyon ve akıllı ev sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir


Ana Sayfa  |  Kurumsal  | Çözüm Ortaklarımız  |  Markalarımız  |  Haberler  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim
ORASS Otomasyon © 2005 Site By: GD