ORASS AUTOMATION
Retrofit Çalışmaları

"Retrofit" kelimesinin anlamı "modernizasyon" olarak açıklanmakla beraber, değişik uygulama alanları ve yapılış şekli ile farklılıklar göstermektedir. Bir sistemin kabiliyetinin arttırılması; mekanik, donanım veya yazılım olarak yenilenmesi anlamlarına gelmektedir. Revizyondan farklı olarak, mevcut sistem üzerinde sisteme yeni adaptasyonlar yapılmaktadır. Bir konvansiyonel klima otomasyonu yerine DDC-PLC kontrollü hale getirilmesi, bir fabrikadaki mevcut otomasyon sistemine yeni eklentilerin yapılması, ekonomik ömrünü tamamlamış bir sistemin yenilenmesi, yeteneklerinin artırılması verilecek örnekler arasındadır.

Firmamız birçok Retrofit çalışmasına imza atarak bu konuda tecrübe sahibi olmuştur.Bu çalışmalarda aşağıdaki mekanizmalar ile bu kararlar alınmıştır.

*Mevcut sistemin eski teknolojiye sahip olması.

*Mevcut sistem için yeterli teknik destek ve malzeme desteği alınamaması.

*Mevcut sisteme ait yedek parça temininde yüksek maliyetler .

*Mevcut sistemin gelişmeyi desteklememesi.

Orass Otomasyon sahip olduğu tecrübe ve bilgisini retrofit çalışmalarında da ispatlamıştır.Bu çalışmalar , işletmeninde çalışıyor olması nedeniyle işletmenin işleyişine öncelik verilerek ve işletmeyi rahatsız etmeyecek şekilde yürütülmektedir.

Aşağıda yaptığımız retrofit çalışma örneklerini bilgilerinize sunar , detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Ana Sayfa  |  Kurumsal  | Çözüm Ortaklarımız  |  Markalarımız  |  Haberler  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim
ORASS Otomasyon © 2005 Site By: GD